Registrace do soutěže Rozjezdy roku prodlouženy

T-Mobile prodloužil termín registrací projektů do soutěže pro začínající podnikatele Rozjezdy roku

Zaregistrovat projekt je tak možné aždo pondělní půlnoci, tedy 23. března 23:59.Soutěžící mají možnost získat finanční podporu ve výši až 150,000 Kč, služby a produkty T-Mobile a partnerů a hlavně pomoc ve formě poradenství. 

Letos se koná již pátý ročník Rozjezdů. Registracemi soutěž začíná; v prvním kole hodnocení porotci vyberou na základě přihlášek finalisty pro regionální kola. O regionálních vítězích pak poroty rozhodnou během regionálních seminářů. Tyto celodenní semináře jsou určeny široké veřejnosti a nabízejí praktické rady pro každého, kdo uvažuje o podnikání.  

Více informací na www.rozjezdyroku.cz.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz