Říjnová silná dvojka: Xiaomi už od koruny a Samsung v 5G

Říjnová silná dvojka: Xiaomi už od koruny a Samsung v 5G

Říjen přinese výhodnou nabídku extra dotací na oblíbené značky Xiaomi a Samsung, které budou i s oblíbenými korunovkami čekat na zákazníky nakupující na e-shopu nebo v aplikaci. S dotací bude možné zakoupit také celé portfolio značky Apple včetně novinek v podobě iPhone 13.

Za pouhou 1 Kč mohou zákazníci zakoupit třeba model Xiaomi Redmi 9T spolu s datovým tarifem 8 GB Plus s výhodou nebo Xiaomi Redmi Note 10S s neomezeným tarifem Neomezeně XL. Značku Samsung v říjnu zastoupí hned dva 5G modely: Oblíbený Galaxy A52s dostupný za 1 999 Kč spolu s tarifem Neomezeně 5G XL s výhodou a pro náročnější zákazníky tu bude Samsung Galaxy S21 s tarifem Neomezeně 5G XXL s výhodou za pouhých 9 999 Kč.

Ani v říjnu nechybí nabídka tarifních dotací k modelům Apple, která se tentokrát vztahuje na kompletní portfolio včetně novinek v podobě iPhone 13. Ten lze ve variantě 128 GB zakoupit již od 15 999 Kč. Zákazníci mohou nadále využít také tarifní dotace ke všem modelům Apple Watch SE & 6 GPS + Cellular.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz