Říjnová silná dvojka: Xiaomi už od koruny a Samsung v 5G

Říjnová silná dvojka: Xiaomi už od koruny a Samsung v 5G

Říjen přinese výhodnou nabídku extra dotací na oblíbené značky Xiaomi a Samsung, které budou i s oblíbenými korunovkami čekat na zákazníky nakupující na e-shopu nebo v aplikaci. S dotací bude možné zakoupit také celé portfolio značky Apple včetně novinek v podobě iPhone 13.

Za pouhou 1 Kč mohou zákazníci zakoupit třeba model Xiaomi Redmi 9T spolu s datovým tarifem 8 GB Plus s výhodou nebo Xiaomi Redmi Note 10S s neomezeným tarifem Neomezeně XL. Značku Samsung v říjnu zastoupí hned dva 5G modely: Oblíbený Galaxy A52s dostupný za 1 999 Kč spolu s tarifem Neomezeně 5G XL s výhodou a pro náročnější zákazníky tu bude Samsung Galaxy S21 s tarifem Neomezeně 5G XXL s výhodou za pouhých 9 999 Kč.

Ani v říjnu nechybí nabídka tarifních dotací k modelům Apple, která se tentokrát vztahuje na kompletní portfolio včetně novinek v podobě iPhone 13. Ten lze ve variantě 128 GB zakoupit již od 15 999 Kč. Zákazníci mohou nadále využít také tarifní dotace ke všem modelům Apple Watch SE & 6 GPS + Cellular.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má téměř 6,2 milionu mobilních zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře) a www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz