Říjnové korunovky a extra dotace na T Phone, Samsung a Xiaomi

V říjnu se mohou zákazníci T-Mobile těšit na zvýhodněnou nabídku telefonů hned tří značek. Korunovky a tarifní dotace se budou týkat modelů T Phone, Samsung a Xiaomi. Do konce roku trvá speciální nabídka notebooků s tarifní dotací a dotace se vztahují i na kompletní portfolio Apple iPhone a Apple Watch.K dispozici jsou nové roamingové balíčky pro země Západního Balkánu.  

Oblíbenou korunovkou se v říjnu stanou hned tři modely. Za pouhou 1 Kč budou moci zákazníci zakoupit T Phone (model 2023), Xiaomi Redmi 10 5G a Samsung Galaxy A14 64GB. Všechny tři značky pak nabídnou i další modely zvýhodněné extra dotací – např. Samsung Galaxy A54 5G 128GB tak bude dostupný již za 5 499 Kč, Xiaomi RedmiNote 12 Pro 5G 128GB za 2 499 Kč a nový T Phone Pro jen za 499 Kč při nákupu online. Tarifní dotace se budou vztahovat na kompletní portfolio T Phone, Samsung a Xiaomi. 

Až do konce roku mohou zákazníci vybírat ze speciální nabídky notebooků Acer s tarifní dotací. Na všechna zařízení se vztahuje tarifní dotace až 5 000 Kč podle výše tarifu a vybrané modely jsou podpořeny extra dotací 2 500 Kč. Tarifní dotace se i v říjnu vztahují na všechny modely Apple iPhone a Apple Watch. 

Zákazníci cestující do zemí Západního Balkánu si mohou od 1. října koupit nové roamingové balíčky. V nabídce naleznou 1 GB s platností na 7 dnů za 249 Kč a 2 GB na 30 dní za 399 Kč. Balíčky platí vAlbánii, Černé Hoře, Severní Makedonii, Srbsku, Bosně a Hercegovině a Kosovu. Majitelé předplacených karetsi mohou aktivovat 30denní verzi balíčku s 2 GB 

Novinky čekají tento měsíc také pro předplacenkáře. Stačí sledovat webové stránky a sociální sítě.  

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz