S tarifem u T-Mobilu je možné pořídit nové iPhony 13 za zvýhodněnou cenu

  • T-Mobile začne prodávat nové iPhony 13 v pátek 24. září od 8.00
  • iPhony 13 budou v prodeji ve všech dostupných barvách a s kapacitou paměti od 128 GB do 1 TB
  • Pro tarifní zákazníky připravil T-Mobile zvýhodněné nabídky nových iPhonů

Praha, 24. září 2021: Očekávané smartphony Apple iPhone 13 uvolní T-Mobile do prodeje na svých webových stránkách i prodejnách v pátek 24. září v 8.00 hodin ráno. V nabídce bude kompletní řada modelů iPhonu 13 ve všech dostupných barvách a kapacitách paměti.

Nový iPhone 13 mini v bílé, růžové, červené, modré a černé barvě bude v prodeji s kapacitou paměti 128, 256 a 512 GB. Ceny iPhonu 13 mini s kapacitou 128 GB pro tarifní zákazníky T-Mobile začínají již na 12 999 Kč (běžná cena je 19 990 Kč).

Také nový iPhone 13 se bude prodávat v bílé, růžové, červené, modré a černé barvě, s kapacitou paměti 128, 256 a 512 GB. Zákazníci T-Mobile si mohou nový iPhone 13 se 128GB pamětí pořídit už za 15 999 Kč (běžná cena je 22 990 Kč).  

Tradičně nežádanější modely iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max budou dostupné v šedé, zlaté, stříbrné a modré barvě s kapacitou paměti 128, 256 či 512 GB a nově dokonce i s gigantickým, 1TB úložištěm na fotky, videa, hudbu a další obsah. Pro tarifní zákazníky T-Mobilu je nový iPhone 13 Pro se 128GB kapacitou dostupný už od 21 999 Kč (běžná cena je 28 990 Kč), zatímco iPhone 13 Pro Max se 128GB pamětí si mohou pořídit už za 24 999 Kč (běžná cena je 31 990 Kč).

Stejně jako každý rok bude jistě i letos o nové iPhony mimořádný zájem. Webové stránky i obchody T-Mobilu přitom tradičně patří mezi nejlepší možnosti, jak si nový smartphone od Applu pořídit – bez ohledu na to, zdali jde o naše zákazníky, či nikoli. Zákazníci, kteří využívají některý z tarifů T-Mobilu, ale mohou při pořízení nového iPhonu 13 ušetřit až několik tisíc korun. T-Mobile je navíc jediným mobilním operátorem v České republice, který umožňuje používat stejné telefonní číslo v iPhonu i v hodinkách Apple Watch s eSIM,“ říká Michal Podlucký, ředitel segmentu rezidentních zákazníků společnosti T-Mobile Czech Republic. Zákazníci můžou iPhone pořídit i na splátky bez navýšení a v případě nákupu online mají dopravu zdarma.

Všechny nové iPhony 13 pohání nová generace, výrazně výkonnějšího procesoru A15 Bionic, mají až o 50 % výkonnější grafiku a jejich zvětšené baterie udrží smartphony Apple v provozu výrazně delší dobu. Inovované snímače fotoaparátů se zvětšenými pixely zvládnou pořizovat lepší snímky i za horšího osvětlení a zcela nový Filmařský mód umožňuje automatické přeostřování scény s pomocí umělé inteligence – v reálném čase i dodatečně v pořízených záběrech. Samozřejmostí je podpora sítí 5G.

Během celého pátku bude na šesti vybraných značkových prodejnách T-Mobile po republice probíhat soutěž o iPhone 13 Mini. Kdo by chtěl zkusit štěstí, může vyrazit v Praze na Arkády Pankrác do Magenta Experience Centra nebo do obchodního centra Nový Smíchov, v Čechách dále do obchodních center Plzeň Plaza a Palác Pardubice a na Moravě do ostravského Avion Shopping Parku nebo brněnské Galerie Vaňkovka.

Podrobnější informace o novém iPhone 13 a jeho dostupnosti najdete na webové stránce https://www.t-mobile.cz/telefony/iphone-13.

 

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz