SAMETOVÝ PROVOZ

Albertov navštívilo za celý den 48 000 lidí, což představuje 154 % počtu návštěvníků o běžné neděli. Nejfrekventovanější hodinou byl čas 15 – 16, kdy v místě bylo cca 16 tisíc osob (2,5x více než v běžné neděli).  Nejvíce lidí se za celý den pohybovalo na Václavském náměstí – bylo to necelých 350 000, tedy 153 % počtu osob během běžné neděle. Vrchol nastal mezi 17. a 18. hodinou, kdy se na náměstí pohybovalo na 95 000 osob. Největší nárůst ve srovnáním s běžnou nedělí zaznamenala Národní třída - celkem jí 17. 11. 2019 prošlo 313 000 lidí (180 % běžné neděle), během nejfrekventovanějšího úseku 16 – 17 hodin pak 96 000, tedy vice než třikrát vice než je v den páně běžné.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s více než 6,2 miliony zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz