SAMSUNG GALAXY A20e SE SPECIÁLNÍ SLEVOU POUZE V ESHOPU

Pro telefony se chodí k T-Mobile. A kdo od dnešního dne zamíří na eShop operátora, čeká tam na něj díky speciální slevě Samsung GALAXY A20e již za 1 Kč. Nabídka platí do 29. února 2020.

Základní cena smartphonu s úhlopříčkou 5,8 palce činí 4 699 Kč. Při uzavření jakékoliv smlouvy na dobu určitou zaplatí zákazník 3 699 Kč. Zároveň si může od ceny odečíst ještě podmíněnou slevu podle výše měsíčního paušálu. Například se smlouvu na Můj tarif M + Neomezená data SD si tak zákazník zlevní Samsung A20e o další 3 000 Kč. A pokud to vše udělá na eShopu, dostane automaticky extra slevu 698 Kč. Za zbrusu nový Samsung GALAXY A20e tak zaplatí jen jednu korunu.

Samsung Galaxy A20e lze pořídit i na splátky bez navýšení. Navíc stávající tarifní zákazníci mohou využít splátkový prodej, i když právě nebudou prodlužovat či uzavírat novou smlouvu.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz