SAMSUNG GALAXY A20e SE SPECIÁLNÍ SLEVOU POUZE V ESHOPU

Pro telefony se chodí k T-Mobile. A kdo od dnešního dne zamíří na eShop operátora, čeká tam na něj díky speciální slevě Samsung GALAXY A20e již za 1 Kč. Nabídka platí do 29. února 2020.

Základní cena smartphonu s úhlopříčkou 5,8 palce činí 4 699 Kč. Při uzavření jakékoliv smlouvy na dobu určitou zaplatí zákazník 3 699 Kč. Zároveň si může od ceny odečíst ještě podmíněnou slevu podle výše měsíčního paušálu. Například se smlouvu na Můj tarif M + Neomezená data SD si tak zákazník zlevní Samsung A20e o další 3 000 Kč. A pokud to vše udělá na eShopu, dostane automaticky extra slevu 698 Kč. Za zbrusu nový Samsung GALAXY A20e tak zaplatí jen jednu korunu.

Samsung Galaxy A20e lze pořídit i na splátky bez navýšení. Navíc stávající tarifní zákazníci mohou využít splátkový prodej, i když právě nebudou prodlužovat či uzavírat novou smlouvu.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s více než 6,2 miliony zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz