Slevy v tarifech pevného internetu

Klienti, kteří si nově pořídí pevná data ke svému hlasovému tarifu, získají navíc jednotnou slevu 300 Kč na tarify Internet Standard a Premium. Zaplatí tak pouhých 404,83 Kč (Standard), respektive 499 Kč (Premium). Tato sleva je aktivní po celou dobu platnosti hlasového tarifu zákazníka, není tedy vázána pouze na smluvní období. O 300 Kč zlevnění nepřijdou ani zákazníci, kteří již Internet Standard či Premium využívají – stačí prodloužit smlouvu na pevný internet, případně hlasový tarif či nově aktivovat hlasový tarif.

Zvýhodněná cena 404,83 Kč, respektive 499 Kč není určena pro klienty se Smlouvou významného zákazníka a Rámcovou smlouvou a neplatí pro tarify M2M.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz