Soutěžte s T-Mobile o Xperii Z

Fanoušci z celé republiky pak mohou své štěstí vyzkoušet v soutěži, která startuje v úterý 5. března na Facebooku. V jednoduché aplikaci bude na okraji poličky stát telefon. Soutěžící budou odpovídat na otázky, každá správná odpověď telefon posune o kousek blíž k okraji poličky. Cílem je shodit Zetko do akvária prostřednictvím správně zodpovězených otázek, které telefon budou posouvat k cíli. Soutěž potrvá tři dny, každý den tuto voděvzdornou novinku vyhraje jeden šťastlivec. 

Více již brzy na www.facebook.com/TmobileCz

Odolnost nejen vůči vodě, ale i prachu, výjimečný design, displej z tvrzeného skla s Full HD rozlišením a samozřejmě výborný fotoaparát, to je v kostce kousek, o který se soutěží.

Foto ke stažení zde.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz