SPECIÁLNÍ SLEVA NA ESHOPU NA NOKIE

Mimořádné dotace až 3 000 korun čekají jen do konce června na eShopu T-Mobile. S časově omezenou slevou si od 16. června mohou zákazníci pořídit Nokii 2.3 a Nokii 6.2.

Nokia 2.3 má standardně přijde na 3 199 Kč s DPH. Ovšem jen v eShopu T-Mobile získají zákazníci do konce června slevu 2 198 Kč. Díky podmíněné slevě například za Můj tarif M (neomezené volání a SMS) a 3 GB klesne cena o dalších 1 000 Kč. Celkem tak kupující ušetří 3 198 Kč a může mít nový smartphone jen za jednu korunu.

Na zájemce o Nokii 6.2 čeká celková sleva dokonce 5 000 Kč. K mimořádně eShop dotaci 3 000 Kč si může zákazník připsat další dva tisíce za Můj tarif M + 12 GB dat. Místo 6 499 Kč tak zaplatí jen 1 499 Kč.

Nabídka je dostupná pouze na eShopu T-Mobile od dnešního dne do vyprodání zásob, nejpozději do 30. června 2020.

Cena bez tarifuTarifPodmíněná slevaeShop slevaKonečná cena
Nokia 2.3 3 199 Kč Můj tarif M + 3 GB 1 000 Kč 2 198 Kč 1 Kč
Nokia 6.2 6 499 Kč Můj tarif M + 12 GB 2 000 Kč 3 000 Kč 1 499 Kč
 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz