SPOUSTA TV PROGRAMŮ V T-MOBILE TELEVIZI NA MĚSÍC ZDARMA

Nouzový stav přinesl výrazné omezení pohybu osob. Kdo má ale televizi od T-Mobile, doma se nudit nebude. T-Mobile totiž až do 7. dubna rozšiřuje počet programů dostupných především v nižších TV tarifech. Nabídka platí od 4. března pro internetovou, optickou a satelitní televizi.

Nikdo z nás nemá radost ze současné pandemie a všech omezení. Uživatelé T-Mobile televize si ale mohou chvíle doma zpříjemnit s ještě bohatší televizní nabídkou. T-Mobile až do 7. dubna zpřístupní zdarma vybrané filmové, sportovní, dětské, hudební i dokumentární kanály. Zákazníci televizí přes internet nebo optiku se tak mohou těšit již od tarifu XS na ten nejlepší fotbal z britských ostrovů, italské či španělské ligy na Premier Sport HD, DIGI Sport 1 HD a DIGI Sport 2 HD.

Ani diváci satelitní televize nepřijdou zkrátka a nově na ně od tarifu XS čekají například sportovní kanály, ale i filmové programy či vysílání pro děti. Kompletní přehled v tabulce níže. Dočasně přidané programy zdarma jsou k dispozici s funkcí zpětného zhlédnutí, kromě Optic TV a SAT TV. Zákazníci si možnost sledovat nové kanály nemusí nikde aktivovat, v jejich přehledu programů se objeví automaticky. A po skončení akce budou také automaticky z nabídky odebrány.

T-Mobile televize – přes internet a optiku
ProgramNově dostupné v tarifu
FilmBox Extra XS, S
FilmBox Premium XS, S
Epic Drama XS, S
Premier Sport XS, S
DIGI Sport 1 XS, S
DIGI Sport 2 XS, S
Minimax XS
Nick Toons S, M, L
JimJam XS, S
Nickelodeon XS
Nick Jr. XS
Cartoon Network XS, S
Duck TV S
Lala TV S
BBC Earth XS, S
Travel Channel XS, S, M
Viasat Explore XS, S
Viasat Nature XS, S, M
Viasat History XS, S
MTV XS
MTV Hits XS, S
Club MTV XS, S, M
MTV 90´s XS, S, M
VH1 S
Food network S
T-Mobile televize – satelitní
ProgramNově dostupné v tarifu
AMC XS, S
Cartoon Network XS, S
Digi Sport 1 XS, S
Digi Sport 2 XS, S
Duck TV XS, S
Epic Drama XS, S
Eurosport 1 XS
Eurosport 2 S, M, L
FightBox XS, S
Film+ XS
FilmBox Premium XS
Food Network XS, S
Minimax S
Premier Sport S
Sport 1 XS, S
Viasat Explore XS, S
Viasat Nature XS, S, M
Viasat History XS, S

  

  

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má téměř 6,2 milionu mobilních zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře) a www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz