SPOUSTA TV PROGRAMŮ V T-MOBILE TELEVIZI NA MĚSÍC ZDARMA

Nouzový stav přinesl výrazné omezení pohybu osob. Kdo má ale televizi od T-Mobile, doma se nudit nebude. T-Mobile totiž až do 7. dubna rozšiřuje počet programů dostupných především v nižších TV tarifech. Nabídka platí od 4. března pro internetovou, optickou a satelitní televizi.

Nikdo z nás nemá radost ze současné pandemie a všech omezení. Uživatelé T-Mobile televize si ale mohou chvíle doma zpříjemnit s ještě bohatší televizní nabídkou. T-Mobile až do 7. dubna zpřístupní zdarma vybrané filmové, sportovní, dětské, hudební i dokumentární kanály. Zákazníci televizí přes internet nebo optiku se tak mohou těšit již od tarifu XS na ten nejlepší fotbal z britských ostrovů, italské či španělské ligy na Premier Sport HD, DIGI Sport 1 HD a DIGI Sport 2 HD.

Ani diváci satelitní televize nepřijdou zkrátka a nově na ně od tarifu XS čekají například sportovní kanály, ale i filmové programy či vysílání pro děti. Kompletní přehled v tabulce níže. Dočasně přidané programy zdarma jsou k dispozici s funkcí zpětného zhlédnutí, kromě Optic TV a SAT TV. Zákazníci si možnost sledovat nové kanály nemusí nikde aktivovat, v jejich přehledu programů se objeví automaticky. A po skončení akce budou také automaticky z nabídky odebrány.

T-Mobile televize – přes internet a optiku
ProgramNově dostupné v tarifu
FilmBox Extra XS, S
FilmBox Premium XS, S
Epic Drama XS, S
Premier Sport XS, S
DIGI Sport 1 XS, S
DIGI Sport 2 XS, S
Minimax XS
Nick Toons S, M, L
JimJam XS, S
Nickelodeon XS
Nick Jr. XS
Cartoon Network XS, S
Duck TV S
Lala TV S
BBC Earth XS, S
Travel Channel XS, S, M
Viasat Explore XS, S
Viasat Nature XS, S, M
Viasat History XS, S
MTV XS
MTV Hits XS, S
Club MTV XS, S, M
MTV 90´s XS, S, M
VH1 S
Food network S
T-Mobile televize – satelitní
ProgramNově dostupné v tarifu
AMC XS, S
Cartoon Network XS, S
Digi Sport 1 XS, S
Digi Sport 2 XS, S
Duck TV XS, S
Epic Drama XS, S
Eurosport 1 XS
Eurosport 2 S, M, L
FightBox XS, S
Film+ XS
FilmBox Premium XS
Food Network XS, S
Minimax S
Premier Sport S
Sport 1 XS, S
Viasat Explore XS, S
Viasat Nature XS, S, M
Viasat History XS, S

  

  

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz