Srpen ve znamení Xiaomi za korunu a oblíbených Apple dvojiček

Praha, 1. srpna 2021: Žhavé letní výhodné nabídky T-Mobile pokračují v srpnu, kdy mohou zákazníci vybírat hned z několika smartphonů značky Xiaomi včetně modelu Redmi 9AT už za 1 Kč. Fanoušky značky Apple zase potěší oblíbené dvojičky lákavých kombinací, které zahrnují například kombinaci iPhone SE 128 GB a Apple Watch SE Cellular od pouhých 12 999 Kč. Zákazníci, kteří si vyberou některý ze zvýhodněných modelů v T-Mobile aplikaci nebo na webu, se mohou těšit ještě na více zvýhodněné nabídky, třeba v podobě oblíbeného Xiaomi Redmi Note S s tarifem M a neomezenými SD daty za 499 Kč nebo nabitý Redmi Note 10 Pro s tarifem M & HD za 2 499 Kč. Výhodné Apple dvojičky, které mohou získat zákazníci k tarifům M s SD, HD nebo MAX neomezenými daty, zahrnují také špičkový iPhone 12 64 GB s Apple Watch 6 ve verzi cellular. Na všechny modely Apple Watch i iPhone se pak nadále vztahují tarifní dotace. Speciální nabídka platí při nákupu v e-shopu nebo mobilní aplikaci.
 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz