Srpen ve znamení Xiaomi za korunu a oblíbených Apple dvojiček

Praha, 1. srpna 2021: Žhavé letní výhodné nabídky T-Mobile pokračují v srpnu, kdy mohou zákazníci vybírat hned z několika smartphonů značky Xiaomi včetně modelu Redmi 9AT už za 1 Kč. Fanoušky značky Apple zase potěší oblíbené dvojičky lákavých kombinací, které zahrnují například kombinaci iPhone SE 128 GB a Apple Watch SE Cellular od pouhých 12 999 Kč. Zákazníci, kteří si vyberou některý ze zvýhodněných modelů v T-Mobile aplikaci nebo na webu, se mohou těšit ještě na více zvýhodněné nabídky, třeba v podobě oblíbeného Xiaomi Redmi Note S s tarifem M a neomezenými SD daty za 499 Kč nebo nabitý Redmi Note 10 Pro s tarifem M & HD za 2 499 Kč. Výhodné Apple dvojičky, které mohou získat zákazníci k tarifům M s SD, HD nebo MAX neomezenými daty, zahrnují také špičkový iPhone 12 64 GB s Apple Watch 6 ve verzi cellular. Na všechny modely Apple Watch i iPhone se pak nadále vztahují tarifní dotace. Speciální nabídka platí při nákupu v e-shopu nebo mobilní aplikaci.
 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má téměř 6,2 milionu mobilních zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře) a www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz