Světová soutěž inovací

Skupina Deutsche Telekom se pouští do celosvětového pátrání po inovátorských nápadechv následujících pěti kategoriích:

  • propojená domácnost (Connected Home);
  • komunikační služby (Communication Services);
  • energetika (Energy);
  • virtuální platforma (Virtual Platform);
  • cloudové služby (Cloud Computing).

Fyzické osoby, např. studenti, týmy nebo začínající podnikatelé, mohou až do 31. března přihlašovat své projekty na internetové adrese www.telekom-innovation-contest.com.

Průběh soutěže

Po osobní prezentaci předkladatele projektů mezinárodní porota přihlášené projekty důkladně posoudí a vybere vítěze. Na základě vítězného projektu bude ve spolupráci s experty ze skupiny Deutsche Telekom vyvinut produkt nebo prototyp. K rozpracování vítězného nápadu poskytne skupina Deutsche Telekom zdroje v hodnotě 500 000 eur, které budou spočívat v zajištění hardwaru a softwaru, přístupu k rozsáhlé infrastruktuře skupiny Deutsche Telekom a v otevření globálních prodejních a marketingových kanálů. Business koučové zase pomohou se zpracováním podnikatelského plánu pro tento nový produkt. Projekty, které se umístí na druhém a třetím místě, budou odměněny hodnotnými cenami.

Další informace a přihlášky do Telekom Innovation Contest naleznete na:

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz