T-Mobile fandí české florbalové reprezentaci. Fanoušci se na souhrn toho nejzajímavějšího z nadcházejícího mistrovství světa mohou opět těšit v aplikaci Český florbal.

Mistrovství světa ve florbale se po deseti letech opět koná v Praze. Odstartuje prvním zápasem v sobotu 1. prosince a finálový souboj je naplánovaný na neděli 9. prosince. Jde o mimořádnou akci, která spojí všechny fanoušky tohoto sportu a přinese nezapomenutelné zážitky jak sportovcům, tak i fanouškům. T-Mobile je hlavním partnerem florbalu a partnerem reprezentace od roku 2016. Všechny důležité informace najdou fanoušci v mobilní aplikaci Český florbal. Ta nabízí nejen podrobné zpravodajství, exkluzivní informace ze zákulisí, ale také výsledkový servis. Fanouškům s chytrým telefonem tak díky možnosti nastavení notifikací nic důležitého neunikne. Aplikace je dostupná zdarma pro Android v GooglePlay a v AppStore pro systém iOS, kde si ji doposud stáhlo téměř 35 tisíc uživatelů.

Přímo v O2 areně, v místě konání zápasů, bude po celou dobu konání mistrovství připravena zóna T-Mobile s virtuální realitou, kde si návštěvníci budou moc vyzkoušet, jak funguje Chytré auto, zařízení, které informuje o stavu a poloze auta, nebo hru Sea Hero, která bojuje s demencí. Na fanoušky zde budou také čekat soutěže o ceny. Návštěvníci O2 areny se mohou těšit na několik wifi hotspotů a soutěže. Kdo nezvládne zavítat do O2 arena nebo Arény Sparta Podvinný Mlýn, může přenosy sledovat na kanálu ČT sport.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz