T-Mobile navýší objem dat u tarifu S námi bez hranic+

Operátor se rozhodl navýšit od 17. ledna objem dat u nejvyššího tarifu S námi bez hranic+ z 3 GB na 5 GB. Navýšení proběhne u všech stávajících zákazníků, cena tarifu zůstává zachována, tj. 1 499 Kč vč. DPH měsíčně se závazkem na 2 roky.

Změna se týká zhruba 9 tisíc uživatelů, kteří budou informováni ve svém měsíčním vyúčtování. 

Tarif S námi bez hranic+ vychází vstříc nejnáročnějším zákazníkům, kteří mají vysoké požadavky na komunikaci doma i v roamingu. V zahraničí  mohou využít 300 volných minut pro příchozí a 300 volných minut pro odchozí hovory, 300 SMS a 300 MB dat.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz