T-Mobile od 19. září výrazně rozšiřuje dostupnost vyšších rychlostí u svého Pevného internetu DSL

T-Mobile výrazně rozšiřuje dostupnost vyšších rychlostí u svého Pevného internetu DSL. Téměř celé dvě třetiny (63%) českých domácností a malých firem může být nyní připojeno pevným internetem s rychlostí až 50 Mbit/s a celé třetině (34%) může operátor nabídnout internet s rychlostí až 100 Mbit/s. Vyšší rychlosti internetu jsou vhodné pro domácnosti a malé firmy, kde se k internetu připojuje více zařízení současně a uživatelé si, aniž by se navzájem rušili, mohou užívat i náročnější datové přenosy, jako například internetovou televizi, on-line hry, sledování streamovaných videí nebo IPTV, a to klidně na více zařízeních najednou. Díky neustálé modernizaci infrastruktury dodavatele pevné sítě, společnosti Cetin, může T-Mobile svým stávajícím i novým zákazníkům nabídnout kvalitnější služby a stále vyšší rychlosti internetu.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz