T-Mobile pošle fanoušky na koncert Depeche Mode do Vídně

Hra má jednoduchá pravidla – soutěžící vytvoří fotografii něčeho, co připomíná skupinu, její image či některý hit, kreativa je na nich. Tento výtvor pak nahrají na www.t-music.cz. Autoři celkem 12 obrázků, které získají ve veřejném hlasování nejvíce hlasů, vyhrávají tento super výlet. Zástupci T-Mobile pak z těchto nejlépe hodnocených děl vyberou jednu fotografii, jejíž autor se svým doprovodem získá ještě navíc možnost osobního setkání s Davidem Gahanem a dalšími členy kapely. 

Přeprava na koncert i zpět je zajištěna. 

Více informací zde.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz