T-Mobile představí aplikaci pro televizory LG. T-Mobile TV GO je nyní dostupná na televizorech nejzastoupenějších značek českého trhu

Aplikace T-Mobile TV GO přináší uživatelům celou řadu funkcí, včetně sledování televize až na šesti zařízeních najednou. Ovládání televizní aplikace probíhá přímo v televizoru a nevyžaduje žádná další zařízení. Aplikaci mohou využívat jak noví, tak stávající zákazníci.

„Jsme rádi, že můžeme vyjít vstříc rostoucímu počtu uživatelů, kteří přecházejí na chytré televizory. Již nyní přes ně sleduje T-Mobile TV téměř 20 % zákazníků,“ říká Zdeněk Spurný, manažer televizních služeb společnosti T-Mobile, a doplňuje: „Věřím, že nyní i uživatelé televizních přístrojů značky LG ocení široké možnosti přehrávání, které umožní například sledování oblíbených pořadů až 7 dní po odvysílání.“ Vedle funkce zpětného zhlédnutí mohou uživatelé využít další možnosti, jako je uložení oblíbených pořadů až na 30 dní, nahrávání pořadů, vyhledávání podle názvu pořadu nebo žánru či pozastavení sledování. Dostupná je samozřejmě také videotéka.

Aplikaci T-Mobile TV GO si zákazníci jednoduše stáhnou z LG Content Store a přihlásí se pomocí svých přihlašovacích údajů, které obdrží při aktivaci služby T-Mobile TV. Aplikace je dostupná pro televizory vyrobené v roce 2017 a novější, s operačním systémem verze WebOS 3.5 a vyšším nebo pro monitory s televizním tunerem s verzí operačního systému webOSTV 3.5 a webOSTV 4.5. Podpora a možnost sledování T-Mobile TV přímo v prostředí chytré televize je nyní dostupná pro majitele kompatibilních zařízení značek Samsung, Philips a LG, pro něž je aplikace oficiálně schválená a certifikovaná. Zároveň je dostupná ke stažení i na dalších Android TV zařízeních.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz