T-Mobile přináší novinku pro surfaře

Zákazníci, kteří prvně ochutnají kouzlo surfování, zaplatí v rámci služby Twist internet v mobilu na týden po dobu prvních čtyř týdnů necelých 20 Kč týdně. Noví uživatelé Internetu v mobilu Standard a Klasik získají slevu
50 % na dobu prvních dvou měsíců, u Standardu zaplatí tedy po tuto dobu méně než 70 Kč/měsíčně, u Klasiku pak 120 Kč/měsíčně. 

O aktivaci a zároveň i o ukončení účtování Internetu v mobilu za zvýhodněnou cenu jsou klienti s předstihem informování prostřednictvím SMS. Pokud zákazník nejpozději poslední den trvání nabídky tuto nezruší,  další účtování již probíhá dle standardního Ceníku služeb. 

Nabídka se nevztahuje na roaming a na novou edici Twist karet s Internetem v mobilu zdarma.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz