T-Mobile se stává novým generálním partnerem festivalu Colours of Ostrava

Praha 6. března 2024 

Operátor se věnuje podpoře hudby řadu let – hudba a sport jsou něj hlavní sponzoringové aktivity. Po loňském technologickém pilotu se nyní T-Mobile stává generálním partnerem proslulého festivalu Colours, který se pevně usadil mezi hlavní letní multižánrové hudebně-kulturní akce v Evropě. 

V rámci tříleté spolupráce (2024-2026) se návštěvníci mohou těšit na stabilní konektivitu s rychlou, bezpečnou a spolehlivou sítí, v jejímž rámci si hudební fanoušci užijí nejen komfortní cashless systém, ale také spoustu hudby různých žánrů z celého světa. Tyto zážitky pak díky špičkovému pokrytí mohou sdílet se svými nejbližšími.

Pro své zákazníky si pak operátor připravil ještě zajímavé výhody v aplikaci Můj T-Mobile, sekci Magenta Moments. Kromě open-air T-Mobile stage zve operátor i do své zóny - udržitelnost je pro T-Mobile důležité téma a součást firemní strategie, proto chce nabídnout návštěvníkům i aktivity zaměřené na ESG. 

Nová T-Mobile stage

Festival Colours of Ostrava nabídne hudební program na dvou hlavních open-air scénách. Novinkou je T-Mobile stage pojmenovaná po novém generálním partnerovi. „Loni poprvé byl T-Mobile technologickým partnerem festivalu a je nám velkým potěšením oznámit, že se takto významná společnost teď stává partnerem generálním. Věřím, že díky tomuto propojení budeme moci dál zkvalitňovat nejen program festivalu,“ uvedl Jan Jírovec, investiční partner skupiny Rockaway Capital, která vstoupila do Colours of Ostrava v roce 2022. 

„Máme velkou radost, že po loňském pilotu můžeme i letos přinést naše špičkové moderní technologie do prostředí festivalu Colours. Věříme, že díky naší spolehlivé konektivitě s rychlou, bezpečnou a spolehlivou sítí si zákazníci užijí nejen komfortní cashless systém, ale i několikadenní hudební nálož opět na sto procent a budou ji sdílet i se svými nejbližšími. Pro naše zákazníky přinášíme pochopitelně řadu výhod v mobilní aplikaci v sekci Magenta Moments, kde na ně již brzy bude čekat v rámci této hudební akce super překvapení. Těšíme se, že se setkáme nejen u T-Mobile stage,“ uvedl Pavel Hadrbolec, finanční ředitel T-Mobile Czech Republic a Slovak Telekom.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz