T-Mobile sjednotil ceny pro pevné připojení

T-Mobile provedl sjednocení cen svých tarifů Pevný internet – nyní už jsou dostupné všem zákazníkům za zvýhodněné ceny. Zvýhodněné ceny dvou nejžádanějších tarifů (399 Kč a 499 Kč měsíčně) dosud platily v případě xDSL připojení jen pro klienty, kteří u operátora měli, nebo si právě pořizovali, hlasový tarif. Standardně byl měsíční paušál o 150 Kč vyšší.

„Velmi nás těší, že zájem zákazníků o náš Pevný internet roste,“ říká ředitel B2C marketingu a řízení produktů T-Mobile Juraj Bóna a dodává: „Průběžně pracujeme na tom, aby naše nabídka byla co nejjednodušší a zároveň maximálně přístupná všem zákazníkům bez rozdílu.“

T-Mobile v současné době nabízí zákazníkům tři tarify pevného připojení, a to Pevný internet 20, Pevný internet 50 a Pevný internet 100 (číslo v jejich názvu udává maximální rychlost pro stahování v Mbit/s) za 399 Kč, 499 Kč a 599 Kč měsíčně.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s 6,2 milionu mobilních zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií. To prokázalo i poslední srovnávací měření kvality sítí P3 communications, v němž T-Mobile zvítězil a získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů. 

Kontakty na tiskové oddělení: press@t-press.cz, tel.: 603 601 031.