T-Mobile sjednotil ceny pro pevné připojení

T-Mobile provedl sjednocení cen svých tarifů Pevný internet – nyní už jsou dostupné všem zákazníkům za zvýhodněné ceny. Zvýhodněné ceny dvou nejžádanějších tarifů (399 Kč a 499 Kč měsíčně) dosud platily v případě xDSL připojení jen pro klienty, kteří u operátora měli, nebo si právě pořizovali, hlasový tarif. Standardně byl měsíční paušál o 150 Kč vyšší.

„Velmi nás těší, že zájem zákazníků o náš Pevný internet roste,“ říká ředitel B2C marketingu a řízení produktů T-Mobile Juraj Bóna a dodává: „Průběžně pracujeme na tom, aby naše nabídka byla co nejjednodušší a zároveň maximálně přístupná všem zákazníkům bez rozdílu.“

T-Mobile v současné době nabízí zákazníkům tři tarify pevného připojení, a to Pevný internet 20, Pevný internet 50 a Pevný internet 100 (číslo v jejich názvu udává maximální rychlost pro stahování v Mbit/s) za 399 Kč, 499 Kč a 599 Kč měsíčně.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz