T-Mobile spouští HSPA+42 v dalších dvou městech

V Liberci navíc poběží od 9. července pětidenní propagační akce nabízející 50% slevu na všechny tarify a balíčky mobilního internetu na dobu určitou, po celou dobu trvání smlouvy. Pro dosažení rychlosti je nutné mít vhodné datové zařízení, které rychlost podporuje, tedy USB modem Huawei E372. Zajímavou nabídku připravuje operátor i pro obyvatele Českých Budějovic. 

Zakoupit mobilní internet za poloviční cenu bude možné od 9. července v těchto libereckých prodejnách:

  • T-Mobile, Pražská 6/1, 460 01, Liberec 1
  • T-Mobile, OC Nisa, České mládeže 456, Liberec
  • T-Mocile, Fórum, Soukenné náměstí 669/2a, Liberec
  • T-Mobile NC Géčko, Sousedská 599, Liberec
 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz