T-Mobile spouští nový web o internetu věcí

Web TEO mujteo.cz by si měl do záložek uložit každý zájemce o internet věcí z řad nadšenců i firem, které se o digitalizaci svého podnikání a využití, ale i benefitech této nové technologie, zajímají. V první fázi zde najdou ukázky existujících řešení nasazených u zákazníků a příklady, jak technologie zapojit do reálného podnikání. Součástí webu je i představení členů pracovního týmu TEO v rámci společnosti T-Mobile.

„Začínáme s katalogem konkrétních zákaznických řešení internetu věcí a nabízíme i možnost zadat si přímou poptávku. Náš tým pak připraví zájemci konkrétní návrh nasazení. Postupně přidáme i blog o novinkách z oblasti internetu věcí a e-shop s nabídkou jednotlivých produktů a kompletních řešení, která poběží na síti Sigfox,“ popisuje Ondřej Kožina, manažer inovací T-Mobile.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s 6,2 milionu mobilních zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií. To prokázalo i poslední srovnávací měření kvality sítí P3 communications, v němž T-Mobile zvítězil a získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů. 

Kontakty na tiskové oddělení: press@t-press.cz, tel.: 603 601 031.