T-Mobile spouští nový web o internetu věcí

Web TEO mujteo.cz by si měl do záložek uložit každý zájemce o internet věcí z řad nadšenců i firem, které se o digitalizaci svého podnikání a využití, ale i benefitech této nové technologie, zajímají. V první fázi zde najdou ukázky existujících řešení nasazených u zákazníků a příklady, jak technologie zapojit do reálného podnikání. Součástí webu je i představení členů pracovního týmu TEO v rámci společnosti T-Mobile.

„Začínáme s katalogem konkrétních zákaznických řešení internetu věcí a nabízíme i možnost zadat si přímou poptávku. Náš tým pak připraví zájemci konkrétní návrh nasazení. Postupně přidáme i blog o novinkách z oblasti internetu věcí a e-shop s nabídkou jednotlivých produktů a kompletních řešení, která poběží na síti Sigfox,“ popisuje Ondřej Kožina, manažer inovací T-Mobile.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz