T-Mobile spouští soutěž o pět mobilních telefonů Honor 4X

Operátor soutěž pořádanou ve spolupráci s agenturou Bubble startuje dnes, 15. 6. 2015 a  historicky poprvé při ní bude využita nová aplikace s názvem Periscope umožňující streamování videí z mobilních telefonů v reálném čase. 

Mechanika hry je jednoduchá. Během prvních pěti soutěžních dnů vyšle T-Mobile svůj promo team do některého z pěti předem vybraných ale nejmenovaných měst. V průběhu dne pak bude prostřednictvím aplikace Periscope streamovat z daného města nápovědy. Hráč, který jako první v daném dni město rozpozná, správnou odpověď tweetne s hashtagem #ChciHonor a označením účtu @TMobile_CZE, telefon vyhrává. 

Další informace budou v průběhu soutěžních dní dostupné na sociálních profilech operátora Facebook, Twitter a Google+.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz