T-Mobile spouští soutěž Vánoční spojka o 30 superrychlých LTE telefonů

Operátor zkrátí zákazníkům čekání na Vánoce akční soutěží Vánoční spojka, v rámci které hráči vyhrají každý týden 10 superrychlých LTE telefonů Samsung Galaxy A3. Hra poběží do 15. 12., T-Mobile tak rozdá 30 telefonů. Startuje se dnes, hráči se mohou registrovat na https://www.t-mobile.cz/3/vanoce/#soutez.

Mechanika je jednoduchá – na každý týden jsou pro registrované hráče připraveny tři vědomostní a kreativní úkoly, hlavní roli hraje rychlost odpovědi a schopnost bryskně ovládat jednoduchou chatovací aplikaci. Ti, kdo těžkou misi zvládnou nejrychleji, získají mobilní telefony Samsung Galaxy A3. Soutěž má několik úrovní, kterými se musí hráči probojovat. Úkoly vytvořené ve spolupráci se specialisty z oboru jsou opravdovou zkoušku vůle, odhodlání a schopnost improvizovat.

Detaily na https://www.t-mobile.cz/3/vanoce/#soutez.

 

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz