T-Mobile spustí prodej iPhone SE 5. dubna

Zájemci tuto žhavou novinku naleznou od zítřka v samoobsluze, těšit se mohou na historicky nejlevnější telefon při zahájení prodeje. iPhone SE 16 GB (v barvách šedá a růžovozlatá, pro e-shop a B2B zlatá) přijde se smlouvou na 2 roky na 11 799 Kč, bez smlouvy na 12 999 Kč.

Fanoušci nejvýkonnějšího 4palcového telefonu s celou řadou inovací ale vysněný model mohou získat i na splátky, a to za 299 Kč (dalších 23 měsíců pak splátka činí 500 Kč). Verze 64 GB (v barvách šedá a zlatá, pro e-shop a B2B stříbrná) přijde se smlouvou na 14 699 Kč, bez úvazku pak 16 299 Kč. Na splátky ho lze mít na místě za 899 Kč (dalších 23 měsíců pak po 600 Kč).

Prodej na prodejnách odstartuje v pátek 8. dubna. 

Více se zahájením prodeje na www.t-mobile.cz.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz