T-Mobile spustí prodej iPhone SE 5. dubna

Zájemci tuto žhavou novinku naleznou od zítřka v samoobsluze, těšit se mohou na historicky nejlevnější telefon při zahájení prodeje. iPhone SE 16 GB (v barvách šedá a růžovozlatá, pro e-shop a B2B zlatá) přijde se smlouvou na 2 roky na 11 799 Kč, bez smlouvy na 12 999 Kč.

Fanoušci nejvýkonnějšího 4palcového telefonu s celou řadou inovací ale vysněný model mohou získat i na splátky, a to za 299 Kč (dalších 23 měsíců pak splátka činí 500 Kč). Verze 64 GB (v barvách šedá a zlatá, pro e-shop a B2B stříbrná) přijde se smlouvou na 14 699 Kč, bez úvazku pak 16 299 Kč. Na splátky ho lze mít na místě za 899 Kč (dalších 23 měsíců pak po 600 Kč).

Prodej na prodejnách odstartuje v pátek 8. dubna. 

Více se zahájením prodeje na www.t-mobile.cz.

 
O společnosti

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionu zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu, provozuje již více než 600 5G vysílačů a svou sítí páté generace chce do konce roku pokrýt 25 % obyvatel ČR. Jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi Propojená země. Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými technickými univerzitami v čele s CIIRC při ČVUT, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.

T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.

T-Mobile staví své podnikání na udržitelných základech a hlásí se k jasně stanoveným principům v oblastech lidských práv, pracovních podmínek, ochrany životního prostředí a boje s korupcí. Strategickou prioritou jsou opatření ke zmírnění klimatických změn včetně využívání 100 % energie z obnovitelných zdrojů a přijetí závazku ke snížení uhlíkové stopy. T-Mobile dlouhodobě podporuje digitální inkluzi a investuje do podpory vzdělávání a digitálního wellbeingu. Vůči společnosti jako celku přijal auditovatelný závazek do konce roku 2024 podpořit 555 200 subjektů. Společnost cíleně podporuje neziskové organizace i jednotlivce, pomáhá při mimořádných událostech a její zaměstnanci se pravidelně zapojují do řady dobrovolnických aktivit po celé ČR.

T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a jeho služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X