T-Mobile spustí v červnu EU Roaming bez příplatků

Počínaje 11. červnem 2017 budou zákazníci T-Mobile moci využívat EU Roaming bez příplatků – v jeho rámci se volání, posílání SMS a datování v zemích EU začne účtovat stejně jako v České republice. T-Mobile již nyní začíná s chystanými změnami ve svém ceníku seznamovat zákazníky.

EU Roaming bez příplatků je již klientům operátora dostupný jako nedílná součást všech tarifů nové generace Mobil, které si mohou aktivovat od 2. dubna 2017 (více zde), a nových tarifů pro podnikatele spuštěných o den později (více zde).

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s 6,2 milionu mobilních zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií. To prokázalo i poslední srovnávací měření kvality sítí P3 communications, v němž T-Mobile zvítězil a získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů. 

Kontakty na tiskové oddělení: press@t-press.cz, tel.: 603 601 031.