T-MOBILE TELEVIZE ZAŘAZUJE CNN PRIMA NEWS

Programovou nabídku T-Mobile televize rozšíří od neděle 3. 5. nový zpravodajský kanál CNN Prima News. Zákazníci jej najdou na pozici č. 16 ve všech televizních službách – tedy digitální přes internet (včetně Optic TV), satelitní i mobilní televizi a ve všech televizních tarifech od XS výše. Kromě satelitního vysílání bude CNN Prima News dostupná v HD rozlišení.

Uživatelé set-top-boxů od T-Mobile se nemusí o nic starat – nový program se jim naladí automaticky. Všechny zpravodajské kanály tak budou v jednom trojbloku – ČT24, CNN Prima News a TA3. Samotné vysílání začne 3. 5. v 18:55 hodin. CNN Prima News nabídne sedm dní v týdnu zpravodajský servis s globálním přesahem. Obsah nebude přebírán z americké CNN, česká redakce bude vytvářet vlastní reportáže. Zahraniční zprávy CNN budou jen doplňkem. Vysílání začne každý den v 6:00 hodin.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz