T-Mobile TV rozšíří programovou nabídku o CANAL+ Action

Programová nabídka T-Mobile TV se od 1. března rozšíří o novou stanici CANAL+ Action, zaměřenou na akční filmy a seriály.  Po úspěšném letním zařazení sportovního programu s anglickou Premier League se jedná o další novinku pro české diváky.

Stanici CANAL+ Action najdou od 1. března v nabídce všichni zákazníci T-Mobile TV, T-Mobile SAT TV i T-Mobile TV GO. K dispozici bude minimálně po dobu jednoho měsíce pro všechny tarify od XS až po XL, poté bude program dostupný v nabídce tarifů M a vyšších.

„Po letním spuštění CANAL+ Sport se jedná o další prémiový obsah, který přinášíme našim divákům. Zároveň mě velmi těší, že se nám podařilo s mezinárodní skupinou CANAL+ vyjednat speciální nabídku a můžeme tak představit nový program všem televizním zákazníkům T-Mobile,“ dodává Zdeněk Spurný, manažer televizních služeb T-Mobile. 

Diváci se mohou těšit na aktuální novinku Všechno, všude, najednou, která posbírala hned 11 oscarových nominací. Nebudou chybět ani nestárnoucí filmové klasiky jako Plán útěku, dále Expendables: Postradatelní 2 nebo Revenant Zmrtvýchvstání. Filmy budou uvedeny s českým dabingem.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz