T-Mobile TV rozšiřuje počet stanic

Operátor v průběhu května opět rozšířil počet kanálů tak, aby diváci měli co nejlepší zážitek ze sledování kvalitní televizní produkce. V jednotlivých tarifech a tematických balíčcích nyní nabízí 161 programů, z toho 32 v kvalitě HD. V poslední době byly zařazeny například filmový Filmbox Premium HD (doplňuje SD verzi), life-stylový E! nebo slovenský kanál Dajto. Ve videotéce je nyní možno zhlédnout přes 235 titulů, další budou postupně přidávány a část nabídky se bude pravidelně obměňovat.   

Nabídka tarifů:

Základ – 71 programů (11 v HD)

Standard – 112 programů (25 v HD)

Premium – 137 programů (30 v HD) 

Videotéku nově obohatily tituly od Banaxi, které doplní stávající nabídku filmů od společnosti Film Europe. Přístup do videotéky přijde na 99 Kč vč. DPH, nabídka je zaměřena na rodinu a obsahuje mix oblíbených filmů všech žánrů z české i zahraniční produkce. 

T-Mobile uživatele rovněž informuje, že program Retro Music TV ukončil distribuci v některých platformách, přičemž se tato změna dotkla i poskytování kanálu v rámci T-Mobile TV. Operátor v současné době nabízí jiné hudební kanály, a to Óčko, Óčko Gold, MTV, VH1, Slušnej kanál, Rebel, Barrandov Muzika, Muzika CS, Šlágr TV a další. 

Pro zájemce stále platí nabídka stokorunové slevy u smluv na 24 měsíců při objednání do 30. června 2016. Náruživí příznivci tematických pořadů mohou vybírat z balíčků Rodina, Sport, HBO základ, HBO komplet, Pro dospělé, Zahraničí a Videotéka. Instalace zařízení je naprosto jednoduchá, pořady lze navíc sledovat i na mobilních zařízeních s operačními systémy iOS a Android. 

Více informací na www.t-mobile.cz/tv.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz