T-Mobile v lednu nabídne dvě korunovky, slevy na Xiaomi a tarifní dotace na hardware

V lednu čeká na zákazníky T-Mobilu tarifní dotace na celé portfolio Xiaomi a chybět nebudou ani oblíbené korunovky. Extra dotace se vztahují na T Phone a T Tablet a nadále lze využít tarifní dotace na vybraný hardware a kompletní portfolio Apple včetně iPadů.

Korunovky měsíce ledna reprezentují modely Honor 90 Lite 5G 256 GB a Xiaomi Redmi 10 5G 64 GB dostupné již za 1 Kč. Extra dotací bude podpořený také Honor Magic5 Lite 5G 256 GB dostupný již za 2 999 Kč nebo Xiaomi Redmi Note 12 5G 128 GB, který mohou zákazníci zakoupit také za 2 999 Kč. Tarifní dotace se vztahují na celé portfolio Xiaomi.

I v průběhu ledna mohou zákazníci uplatnit tarifní dotace na vybraný hardware. V nabídce naleznou například notebooky Acer Aspire, televizory Philips nebo oblíbenou herní konzoli Sony Playstation 5 slim, kterou lze zakoupit již za 9 999 Kč.

Extra dotace se vztahují na zařízení T Phone a T Tablet, který lze zakoupit již za 1 999 Kč s tarifem Neomezeně XL s výhodou. Tarifní dotace lze využít také na všechny modely Apple iPhone a Apple Watch a nově také na zařízení iPad.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz