T-Mobile vylepšuje data pro Twisťáky

Praha, 7. srpna 2019 - Majitelé předplacených karet Twist platí jen za tolik dat, kolik jich opravdu potřebují. Operátor data účtuje podle spotřeby cenou 1 Kč/MB, popřípadě nabízí jednorázové či obnovující se balíčky. Od 25. července si zákazníci mohou objednat jednorázový balíček 100 MB za 10 Kč tolikrát denně, kolikrát potřebují. Další letní novinkou jsou pak dva balíčky pro náročné dataře: těm operátor přináší nové balíčky o velikosti 5, resp. 10 GB.

Již před posledními Vánoci představil T-Mobile inovativní způsob účtování dat na předplacených kartách Twist. Data se účtují po jednotlivých megabajtech za cenu 1 Kč/1 MB. Jakmile zákazník během jednoho dne spotřebuje 10 MB, tedy zaplatí maximum 10 Kč, další datový provoz do 100 MB má v ten den zdarma. Po spotřebování 100 MB si dosud zákazník mohl v příslušném dnu aktivovat některý z datových balíčků (např. Internet v mobilu na den). Nově mají všichni možnost obnovit si opakovaně v jednom dni stejný balíček a získat tak dalších 1–100 MB za 1–10 Kč. Účtování po jednotlivých megabajtech je ideální pro ty, kdo spotřebují relativně málo dat, nebo si mobilní data chtějí jen vyzkoušet. Tito zákazníci tak mají jistotu, že nikdy neutratí jednorázově víc než 10 korun.

Náročnější zákazníci s předplacenou kartou Twist nyní mohou sáhnout po měsíčním balíčku s vyšším limitem FUP. Nově je v nabídce balíček s 5GB FUP za 449 Kč měsíčně a balíček s 10GB FUP za 599 Kč měsíčně. I nadále pak platí akční nabídka na balíček Internet na rok s FUP 6 GB (499 Kč namísto 999 Kč). Všechny balíčky je možno aktivovat buď v Můj T-Mobile, či formou SMS.

 

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s téměř 6,3 milionu zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz