T-MOBILE ZJEDNODUŠUJE POŘÍZENÍ ESIM

T-Mobile vylepšuje aktivaci eSIM karty. Zákazníci už nedostanou na QR kód pro aktivaci profilu eSIM na papírových či platových kartičkách. Ale bude na ně čekat v aplikaci Můj T-Mobile – ať už v mobilu nebo na webu. Nový způsob je tak pro zákazníky jednodušší a k životnímu prostředí přívětivější.

Zcela digitální eSIM je dostupná pro všechny zákazníky – domácnosti, firmy a uživatele předplacených karet Twist. Ti si mohou na eShopu T-Mobile objednat eSIM edici s 50 minutami a 50 SMS do všech sítí + 100korunový kredit za 150 Kč.

Zákazníci „uvidí“ eSIM a mohou si ji měnit pouze v nových verzích mobilní aplikace Můj T-Mobile: iOS verze 17.7.5 a vyšší, Android 17.6.3 a vyšší.

Vydání, aktivace stejně jako přechod z klasické SIM karty na eSIM je zdarma. Novinka je dostupná také pro zákazníky virtuálních operátorů Kaktus a mobil.cz.

Více informací ZDE.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, má téměř 6,2 milionu mobilních zákazníků. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře) a www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz