T-MOBILE ZJEDNODUŠUJE POŘÍZENÍ ESIM

T-Mobile vylepšuje aktivaci eSIM karty. Zákazníci už nedostanou na QR kód pro aktivaci profilu eSIM na papírových či platových kartičkách. Ale bude na ně čekat v aplikaci Můj T-Mobile – ať už v mobilu nebo na webu. Nový způsob je tak pro zákazníky jednodušší a k životnímu prostředí přívětivější.

Zcela digitální eSIM je dostupná pro všechny zákazníky – domácnosti, firmy a uživatele předplacených karet Twist. Ti si mohou na eShopu T-Mobile objednat eSIM edici s 50 minutami a 50 SMS do všech sítí + 100korunový kredit za 150 Kč.

Zákazníci „uvidí“ eSIM a mohou si ji měnit pouze v nových verzích mobilní aplikace Můj T-Mobile: iOS verze 17.7.5 a vyšší, Android 17.6.3 a vyšší.

Vydání, aktivace stejně jako přechod z klasické SIM karty na eSIM je zdarma. Novinka je dostupná také pro zákazníky virtuálních operátorů Kaktus a mobil.cz.

Více informací ZDE.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz