T-MOBILE zlevňuje vybraná zařízení EET

Počínaje 16. lednem 2017 T-Mobile snižuje cenu těchto konkrétních zařízení a služeb - Terminál a Kasu zákaznici nově pořídí za 10995 Kč, zařízení Tablet stojí nyní 7995 Kč. U elektronické pokladny s názvem Tiskárna došlo ke snížení měsíčního poplatku na 155 Kč z původních 295 Kč. Obchodníci, kteří by rádi umožnili svým zákazníků akceptaci platebních karet, pořídí nyní u T-Mobile platební terminál mPOS za akční cenu 1 Kč s měsíčním poplatkem 95 Kč za provoz.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH

Detaily k řešení EET od T-Mobile včetně kompletního aktuálního ceníku najdete na www.t-mobile.cz/etrzby

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz