T-Mobile zvítězil ve studii TOP Zaměstnavatelé v kategorii Telekomunikace

T-Mobile se již podruhé umístil na prvním místě ve studii TOP Zaměstnavatelé v kategorii Telekomunikace.
Studie TOP Zaměstnavatelé je projektem Asociace studentů a absolventů, který probíhá mezi studenty českých vysokých škol.

Projekt je realizován ve spolupráci s prestižní výzkumnou agenturou GFK, univerzitami, studentskými organizacemi a firemními partnery. V šestém ročníku ankety TOP Zaměstnavatelé hlasovalo více než 10 000 studentů a studentek vysokých škol, kteří rozhodli o finálním pořadí společností. Každoročně tak poskytují firmám cenné informace o tom, jak studenty zaujmout, jaké obory je nejvíce baví, jaká firemní kultura je láká nebo jak s mladou generací nejlépe komunikovat.

V ostatních kategoriích se pak umístily na prvních místech firmy jako ŠKODA AUTO, ČEZ, Microsoft, IKEA, Plzeňský Prazdroj, Havel, Holásek & Partners, Deloitte nebo Zentiva.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz