T-ZUSTANTEDOMA

Chceme podpořit zodpovědné chování občanů ČR a zároveň podpořit i vládní rozhodnutí, aby lidé zůstávali doma. Proto již od dnešního dne po dobu cca 14 dní mohou naši zákazníci vidět na stavovém řádku v telefonu, místo názvu operátora „T-Mobile CZ“, text „T-ZustanteDoma“.

Jde o mezinárodní iniciativu skupiny Deutsche Telekom, jež tímto způsobem chce přispět k zamezení šíření koronaviru.

Změna probíhá postupně. Tato iniciativa nemá nic společného s veřejně diskutovanými možnostmi chytré karantény, trasováním mobilů či sdílením informací do mapových aplikací – nenaznačuje tedy, že se zákazník setkal s potenciálně nakaženou osobou, nebo že se pohybuje v nebezpečném prostředí. Cílem je apelovat na ohleduplnost občanů v této nelehké době.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz