T-ZUSTANTEDOMA

Chceme podpořit zodpovědné chování občanů ČR a zároveň podpořit i vládní rozhodnutí, aby lidé zůstávali doma. Proto již od dnešního dne po dobu cca 14 dní mohou naši zákazníci vidět na stavovém řádku v telefonu, místo názvu operátora „T-Mobile CZ“, text „T-ZustanteDoma“.

Jde o mezinárodní iniciativu skupiny Deutsche Telekom, jež tímto způsobem chce přispět k zamezení šíření koronaviru.

Změna probíhá postupně. Tato iniciativa nemá nic společného s veřejně diskutovanými možnostmi chytré karantény, trasováním mobilů či sdílením informací do mapových aplikací – nenaznačuje tedy, že se zákazník setkal s potenciálně nakaženou osobou, nebo že se pohybuje v nebezpečném prostředí. Cílem je apelovat na ohleduplnost občanů v této nelehké době.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s více než 6,2 miliony zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz