T-ZUSTANTEDOMA

Chceme podpořit zodpovědné chování občanů ČR a zároveň podpořit i vládní rozhodnutí, aby lidé zůstávali doma. Proto již od dnešního dne po dobu cca 14 dní mohou naši zákazníci vidět na stavovém řádku v telefonu, místo názvu operátora „T-Mobile CZ“, text „T-ZustanteDoma“.

Jde o mezinárodní iniciativu skupiny Deutsche Telekom, jež tímto způsobem chce přispět k zamezení šíření koronaviru.

Změna probíhá postupně. Tato iniciativa nemá nic společného s veřejně diskutovanými možnostmi chytré karantény, trasováním mobilů či sdílením informací do mapových aplikací – nenaznačuje tedy, že se zákazník setkal s potenciálně nakaženou osobou, nebo že se pohybuje v nebezpečném prostředí. Cílem je apelovat na ohleduplnost občanů v této nelehké době.

 
O společnosti

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionu zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu, provozuje již více než 1 042 5G vysílačů a svou sítí páté generace pokrývá 21 % obyvatel ČR. Jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka také budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.

Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.

T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou z priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. Kromě naplňování konkrétních cílů v rámci iniciativy Green Deal se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje i na zmírnění digitální propasti a mentální wellbeing a podporu společensky zodpovědných aktivit. Vůči společnosti jako celku pak přijal auditovatelný závazek, že do konce roku 2024 budou mít jeho CSR aktivity přímý dopad na 555 200 jedinců. Společnost cíleně podporuje neziskové organizace i jednotlivce, pomáhá při mimořádných událostech a její zaměstnanci se pravidelně zapojují do řady dobrovolnických aktivit po celé ČR.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X