To nejlepší ze světa T-Mobile na jednom místě: Nová sekce Magenta Love v aplikaci Můj T-Mobile

Videa, livestreamy i vybrané příspěvky ze sociálních sítí. T-Mobile rozšiřuje svou aplikaci Můj T-Mobile o novou sekci Magenta Love. Zákazníci v ní naleznou to nejzajímavější ze světa T-Mobile včetně vybraného obsahu z Instagramu, Facebooku či Twitteru, aktuální kampaně a zábavná videa. Nasazení nové sekce tak doprovodil mimo jiné livestream koncertu Billie Eilish.

Magenta Love přináší zákazníkům nejzajímavější novinky od T-Mobile přehledně a na jednom místě. Kromě zábavných videí a obsahu ze sociálních sítí přiblíží také aktivity v oblasti společenské zodpovědnosti a představí aktuální kampaně. Nová sekce se bude průběžně rozšiřovat i na základě zpětné vazby zákazníků, kteří se mohou podílet na obsahu vyplněním krátkého dotazníku přímo v aplikaci. 

Nová sekce Magenta Love je dispozici v hlavním menu, pro její správné zobrazení je třeba mít nainstalovanou aktuální verzi aplikace – u Androidu (Huawei) na 20.10.8., u iOS zařízení na 20.10.4.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test umlaut (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz