To nejlepší ze světa T-Mobile na jednom místě: Nová sekce Magenta Love v aplikaci Můj T-Mobile

Videa, livestreamy i vybrané příspěvky ze sociálních sítí. T-Mobile rozšiřuje svou aplikaci Můj T-Mobile o novou sekci Magenta Love. Zákazníci v ní naleznou to nejzajímavější ze světa T-Mobile včetně vybraného obsahu z Instagramu, Facebooku či Twitteru, aktuální kampaně a zábavná videa. Nasazení nové sekce tak doprovodil mimo jiné livestream koncertu Billie Eilish.

Magenta Love přináší zákazníkům nejzajímavější novinky od T-Mobile přehledně a na jednom místě. Kromě zábavných videí a obsahu ze sociálních sítí přiblíží také aktivity v oblasti společenské zodpovědnosti a představí aktuální kampaně. Nová sekce se bude průběžně rozšiřovat i na základě zpětné vazby zákazníků, kteří se mohou podílet na obsahu vyplněním krátkého dotazníku přímo v aplikaci. 

Nová sekce Magenta Love je dispozici v hlavním menu, pro její správné zobrazení je třeba mít nainstalovanou aktuální verzi aplikace – u Androidu (Huawei) na 20.10.8., u iOS zařízení na 20.10.4.

 
O společnosti

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionu zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu, provozuje již více než 1 042 5G vysílačů a svou sítí páté generace pokrývá 21 % obyvatel ČR. Jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka také budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.

Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.

T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou z priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. Kromě naplňování konkrétních cílů v rámci iniciativy Green Deal se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje i na zmírnění digitální propasti a mentální wellbeing a podporu společensky zodpovědných aktivit. Vůči společnosti jako celku pak přijal auditovatelný závazek, že do konce roku 2024 budou mít jeho CSR aktivity přímý dopad na 555 200 jedinců. Společnost cíleně podporuje neziskové organizace i jednotlivce, pomáhá při mimořádných událostech a její zaměstnanci se pravidelně zapojují do řady dobrovolnických aktivit po celé ČR.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X