Twist karta nyní se slevou 25 %

T-Mobile připravil další zajímavou výhodu, tentokrát pro zájemce o předplacené SIM karty. V období od 17. 8. do 31. 8. (nebo do vyprodání zásob) bude na eShopu operátora hlasová Twist karta zvýhodněna o 25 %, karta s kreditem 200 Kč tak zákazníky přijde jen na 150 Kč. 

Ve slevě bude Twist karta s neomezeným voláním do všech sítí v ČR na první týden zdarma i Twist karta s bonusem 100 Kč navíc při prvním dobití. Obě karty mají sazbu 1,50 Kč/min hovoru na čísla značky T-Mobile na prvních 30 dní, která se uplatní vždy, pokud právě klient nevolá zdarma.  Klient si může objednat maximálně 10 SIM karet na osobu. 

Objednání přes web je jednoduché, doprava po ČR je zdarma. 

Více na www.t-mobile.cz/twist.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz