Twist zákazníci získají za dobití 25 % kreditu navíc

T-Mobile připravil pro své zákazníky s předplacenou kartou novou odměnu za dobití. Dosavadní bonus, plyšové mazlíčky, vystřídá od 1. prosince 25 % kreditu navíc zdarma. Podmínky pro získání odměny zůstávají stejné – je třeba dobít částkou 500 Kč a vyšší, u věrných zákazníků, kteří Twist kartu používají pět a více let, nebo při dobití přes aplikaci Můj T-Mobile pak stačí 300 Kč a více. Odměnu je možné získat při dobíjení přes mobilní aplikaci Můj T-Mobile, na Značkové či Partnerské prodejně, na webu T-Mobile nebo z Vyúčtování. Bonusový kredit platí 30 dní a lze ho získat za první dobití provedené do 31. 12. 2017.

Operátor majitelům předplacených karet Twist i nadále nabízí denní balíček s neomezenými daty za zvýhodněnou cenu 99 Kč (platí do konce ledna 2018, poté bude balíček dostupný za 149 Kč) a také do konce prosince měsíční datový balíček Twist se 4 GB dat za 399 Kč/měsíc.

Možnost získat za dobití plyšového mazlíčka je momentálně dostupná už jen na několika málo prodejnách. Přestože bylo připraveno dvakrát více plyšáků než vloni, zájem zákazníků byl natolik velký, že zásoby jsou již téměř vyčerpány.

Kompletní informace o nové nabídce pro Twist najdete na www.t-mobile.cz/twistvanoce.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s 6,2 milionu mobilních zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií. To prokázalo i poslední srovnávací měření kvality sítí P3 communications, v němž T-Mobile zvítězil a získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů. 

Kontakty na tiskové oddělení: press@t-press.cz, tel.: 603 601 031.