Ulice i náměstí v Praze a Brně zaplnily v sobotu 17. listopadu tisíce lidí, vyplývá to z dat mobilního operátora T-Mobile

Ulice i náměstí v Praze a Brně zaplnily v sobotu 17. listopadu tisíce lidí, vyplývá to z dat mobilního operátora T-Mobile.

Na Národní třídě se za celý den (od půlnoci – do půlnoci) vyskytlo unikátních 390 tisíc lidí, což je proti běžnému víkendu nárůst o 42% (cca 115 tisíc), nejvíce lidí se vyskytovalo mezi 15. – 17. hodinou. 

Na Václavském náměstí jsme naměřili o 38 tisíc lidí více než v běžnou sobotu, největší nápor byl mezi 16. – 19. hodinou. 

T-Mobile změřil i Staroměstské náměstí, zde se v sobotu vyskytlo 48 tisíc lidí. 

Na brněnské Náměstí Svobody přišlo o 16 tisíc lidí víc než v běžnou sobotu, nejvíc jich tam bylo opět v hodinách 16 – 19.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz