Únor u T-Mobile: Korunovky od Xiaomi a T Phone do každé kapsy

V únoru mohou zákazníci T-Mobile vybírat z telefonů oblíbené značky Xiaomi, dostupných už od 1 Kč. Pokračuje i zvýhodněná nabídka obou modelů T Phone a prodloužena byla také možnost využít tarifní dotace na nákup televizoru či notebooku.

Značka Xiaomi nabídne i v únoru hned několik výhodných akcí. Při nákupu v e-shopu či aplikaci je možné získat již za 1 Kč hned dva modely: Redmi 10C s tarifem 10BG Plus s výhodou a Redmi Note 11 s tarifem Neomezeně XL s výhodou. 5G telefon Xiaomi Redmi 10 pak zákazníci na digitálních kanálech zakoupí za pouhých 499 Kč s tarifem Neomezeně 3XL s výhodou.

Nákup přes e-shop nebo aplikaci se v únoru vyplatí všem zákazníkům, kteří hledají rychlý a cenově dostupný 5G telefon. T Phone od T-Mobile si mohou zakoupit již za 1 Kč u základního modelu s tarifem Neomezeně XL s výhodou, model T Phone Pro je dostupný za pouhých 499 Kč s tarifem Neomezeně 3XL s výhodou.

Tarifní dotace ve výši až 5000 Kč se nadále vztahují na celé Apple portfolio. Mimořádnou nabídku mohou využít zákazníci nakupující přes e-shop, kde na ně čeká například iPhone 13 Mini 256GB za pouhých 18 999 Kč.

Zákazníci, kteří si k hlasovým tarifům nechtějí pořizovat nový telefon, mohou i v únoru využít tarifní dotaci na nákup výhodných televizorů Philips nebo notebooků Acer. Nabídka platí do vyprodání zásob.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz