V červnu T-Mobile nabídne extra dotace na T Phone a Xiaomi i datové balíčky se slevou 50 %

Na zákazníky v červnu čekají výhodné tarifní dotace, které se vztahují na kompletní portfolio značek T Phone a Xiaomi. Mohou si tak zakoupit nový T Phone 2 již za 199 Kč nebo Xiaomi Redmi 13C 5G 128GB za 1 Kč, vždy s tarifem Neomezeně XL s výhodou. Extra dotace se vztahují i na další modely – T Phone 2 Pro je tak dostupný na e-shopu již za 2 399 Kč s tarifem Neomezeně 3XL s výhodou. Nechybí ani dvojička, kterou reprezentuje Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 256GB spolu s Xiaomi Redmi 10 5G 64GB. 

 

Nadále pokračují tarifní dotace na hardware a zákazníci si tak mohou k novému tarifu vybrat notebook Acer, televizor Philips nebo konzoli Sony PlayStation 5 slim. Jako každý měsíc lze uplatnit tarifní dotaci také na modely Apple iPhone, chytré hodinky iWatch nebo iPad.

 

Pro zákazníky s předplacenými kartami nabízí operátor během června oblíbené datové balíčky Internet na rok a Internet na 180 dní se slevou 50 %, tedy za 699 Kč. Balíčky lze aktivovat na webu, pomocí SMS, v aplikaci Můj T-Mobile nebo od poloviny měsíce také dárkovými poukazy. Ty budou moci zákazníci zakoupit online například jako odměnu za vysvědčení.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz