V průběhu Grand Prix spojil T-Mobile na 130 000 hovorů

Minulý víkend proběhl další ročník závodu silničních motocyklů známý pod názvem Grand Prix, který se na našem území jezdí již od roku 1950. Velká cena Brna, probíhající na automotodromu s názvem Masarykův okruh, zvýšila již tradičně provoz v síti T-Mobile. 

Zákazníci v síti T-Mobile během této sportovní události spotřebovali celkem 152 GB dat. Operátor v průběhu závodů navíc propojil neuvěřitelných 130 000 hovorů, přičemž šlo o zákazníky z celkem 61 zemí světa.

 
O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s téměř 6,2 milionu zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě mobilních a pevných telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti, což prokazuje i srovnávací měření kvality sítí umlaut (dříve P3), v němž T-Mobile již potřetí získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz, www.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů). 

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz