V rámci předprodeje Samsungů řady S7 u T-Mobile brýle Gear VR zdarma!

Předprodej Galaxy S7 a Samsung Galaxy S7 edge bude probíhat od 29. 2. – 8. 3. 2016. Oba modely mohou zájemci získat na splátky už od 1 Kč. V rámci předprodeje navíc zákazníci k výše uvedeným telefonům obdrží brýle Gear VR jako dárek zdarma!

Samsung Galaxy S7 bude k dispozici v barvě černá a bílá, se smlouvou přijde na 18 401 kč. Základní cena je pak 19 799 Kč. Samsung Galaxy S7 edge nabídne operátor v černé a zlaté barvě, se smlouvou bude stát 20 701 Kč, základní cena bude 22 599 Kč.

www.t-mobile.cz/osobni

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz