V únoru nabídne T-Mobile slevy na Samsung i extra tarifní dotace na Apple a T Phone

Únor bude u T-Mobile patřit značce Samsung a přinese jak oblíbenou korunovku, tak dotace na celé portfolio. Nadále pokračuje výhodná nabídka tarifních dotací na hardware a jako každý měsíc mohou zákazníci uplatnit extra dotaci na T Phone i na portfolio produktů Apple.

Korunovkou měsíce února je model Samsung Galaxy A14 64GB, dostupný za 1 Kč s tarifem 10 GB Plus s výhodou. Extra dotací budou podpořeny také modely Samsung Galaxy A34 5G 128GB nebo Samsung Galaxy A54 5G 128GB, který bude dostupný již za 5 499 Kč s tarifem Neomezeně 3XL s výhodou. Tarifní dotace se budou vztahovat na celé portfolio Samsung.

Zákazníci, kteří nechtějí k tarifu nový telefon, mohou využít tarifní dotace na hardware. V nabídce naleznou například notebooky Acer, televizor Philips nebo herní konzoli Sony PlayStation 5 slim.

T-Mobile nadále poskytuje extra dotace na všechny modely Apple iPhone, Apple Watch a iPad. Za výhodnou cenu mohou zákazníci zakoupit také oblíbené telefony T Phone nebo T Phone Pro, který je dostupný již za 1 499 Kč k tarifu Neomezeně XL s výhodou.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz