Valentýnský dárek pro Twist zákazníky

Majitelé předplacené karty Twist mohou na sv. Valentýna dostat od T-Mobile dárek v podobě speciálního dobíjecího bonusu. Pokud si 14. února dobijí přes webovou stránku operátora, na jeho prodejně (značkové či partnerské) nebo prostřednictvím Vyúčtování, obdrží 50 % kreditu navíc, a to až do výše 300 Kč, aby mohli potěšit své blízké zavoláním, posláním přání přes SMS či MMS nebo využít internetové připojení. Bonusový kredit platí jeden měsíc a zákazník ho získá pouze za první dobití během valentýnského dne.

Klienti Twist, kteří využívají odměnu za dobití V síti a dobijí si 300 Kč a více, získají navíc neomezené volání na čísla T-Mobile a 100 MB dat na 30 dní zdarma.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz