Vánoční kampaň T-Mobile ukazuje sílu mezilidského spojení

T-Mobile uvádí svou vánoční kampaň pod heslem „To opravdu důležité nás spojuje nejvíc“. Stejně jako v předchozích letech se jedná o mezinárodní kampaň společnosti Deutsche Telekom představenou v deseti evropských zemích operátora. K vidění bude od 6. listopadu do 31. prosince v televizním vysílání a na sociálních sítích. Natáčení spotu probíhalo v České republice. 

Kampaň vytvořená agenturou Saatchi & Saatchi podporuje větší mezilidskou blízkost odlehčeným a hravým způsobem. Spot je hudebně doprovázen moderním zpracováním klasické vánoční koledy Ach, jedličko (v originále Oh Tanennbaum). Upravený text písně odráží emocionální rozpoložení hlavní postavy – mladého muže, který je zasypán zvídavými otázkami příbuzných, dokud ho nezachrání jeho babička a zeptá se na tu jedinou otázku, na které skutečně záleží.

„V podobné situaci byl asi každý z nás. Vánoční svátky trávíme s rodinou, ale společné chvíle nemusejí vždy probíhat podle našich představ. Na sebe i na své blízké často klademe vysoké nároky a zvídavými otázkami je můžeme dostat do nepříjemné situace a pokazit sváteční náladu. Proto jsme se v kampani To opravdu důležité nás spojuje nejvíc‘ rozhodli ukázat, jakou sílu může mít zdánlivě banální otázka Jsi šťastný?. Propojování lidí je podstatou našeho businessu, ale skutečné mezilidské vztahy jsou to, na čem nejvíce záleží,“ dodává Ladislav Báča, ředitel značky a marketingové komunikace T-Mobile.

Jedná se také o první mezinárodní kampaň pod novým claimem společnosti Deutsche Telekom „Connecting your world“. Každé ze tří slov má v claimu své místo a každé vyjadřuje pozitivní emoci. Spojení znamená interakci mezi lidmi, stejně jako technologickou kategorii, u níž záleží na kvalitě a spolehlivosti. Vaše je všechno, co k vám náleží a co vytváří váš svět plný možností. A čím je svět pro Deutsche Telekom? Příležitostí stát se globálním lídrem v oblasti telekomunikačních služeb. That's why we are connecting your world. 

Souhrnné informace o kampani: 

Název kampaně: To opravdu důležité nás spojuje nejvíc

Začátek a konec kampaně: 6. listopadu až 31. prosince

Nasazení: Kampaň je vytvořená pro všechny evropské země Deutsche Telekom, a kromě České republiky bude uvedena i v Černé Hoře, Chorvatsku, Maďarsku, Německu, Polsku, Rakousku, Rumunsku, Severní Makedonii a Slovensku.

Formáty: TV spot v délce 40 vteřin doplněný 15vteřinovými taktickými spoty + sociální sítě

TV spot: https://www.youtube.com/watch?v=XEvtM13Sxwk

Kreativní agentura: MUW Saatchi & Saatchi Bratislava / kreativní Team Ticino WPP a Proboston Creative pro uvedení v České republice

Produkce: Armada Films

Režie: Adam Hashemi

Hudba: Viktor Hazard 

Český text písně: Tomáš Belko

Fotografie: Alžběta Jungrová

Mediální agentura: EssenceMediacom Praha

 

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz