Vánoční nadílka od T-Mobile začíná už v listopadu

V listopadu na zákazníky čeká první měsíc vánoční kampaně s řadou speciálních odměn. Nechybí dvojičky od Samsungu i tarifní dotace televize či notebooky. 

Listopad patří dvojičkám značky Samsung. Modely Samsung Galaxy A33 5G a Samsung Galaxy A13 získají zákazníci k tarifu Neomezeně XL s výhodou již za 5 999 Kč. Druhá varianta dvojičky nabídne modely Samsung Galaxy A53 5G a Samsung Galaxy A23 5G, dostupné za 6 999 Kč k tarifu Neomezeně 3XL s výhodou. V nabídce nebude chybět ani oblíbená korunovka Samsung Galaxy A13 32GB, kterou zákazníci za jedinou korunu získají již k tarifu Neomezeně XL s výhodou. Tarifní dotace až do výše 5 000 Kč pak budou platit během listopadu na celé portfolio Samsung.  

V průběhu listopadu i prosince mohou zákazníci využít speciální vánoční nabídku a vybrat si k tarifní dotaci i jiný hardware než telefony. Dotace až do výše 5000 Kč k hlasovým tarifům tak bude možné využíti na televizory Philips a notebooky Acer. 

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.
T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a její služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test umlaut (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz