Vánoční nadílka začíná už v listopadu: Dvojičky Samsung i oblíbené korunovky

T-Mobile začíná nadělovat už v listopadu. Na zákazníky čekají tarifní dotace na celé portfolio Samsung, výhodné dvojičky i dotace na televizory, notebooky a herní konzole. Od poloviny listopadu zaplesají také jablíčkáři, pro které je připravena exkluzivní nabídka dvojiček za korunu.

Během celého listopadu mohou zákazníci vybírat jednu z variant dvojiček od oblíbené značky Samsung. V prémiové nabídce to je Samsung Galaxy A52s a Samsung Galaxy A22 5G, které budou s tarifem Neomezeně 5G XL dostupné již za 6 499 Kč. Druhou možností je Samsung Galaxy A32 5G a Samsung Galaxy A12, dostupné s tarifem Neomezeně XL za 3 499 Kč. Chybět nesmí ani tradiční korunovka – tentokrát je to Samsung Galaxy A12 32GB k tarifu 8GB Plus s výhodou. Tarifní dotace až do výše 7000 platí až do konce listopadu na celé portfolio značky Samsung.

Zákazníci, kteří nechtějí v rámci tarifní dotace nový telefon, mohou vybírat ze speciální vánoční nabídky elektroniky. Najdou v ní televizory Samsung, notebooky Acer a herní konzole PS5 a Xbox, které zabodují i jako vánoční dárek.

V polovině listopadu pak T-Mobile potěší fanoušky značky Apple. K Neomezeným 5G tarifům na ně čekají exkluzivní dvojičky iPhonu s Apple Watch Cellular za pouhou 1 Kč. Na celé portfolio Apple včetně novinek Apple Watch 7 a iPhone 13 je možné uplatnit tarifní dotace až do výše 7 000 Kč.

Nabídka platí pouze do vyprodání zásob.

 
O společnosti

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,3 milionu zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu, provozuje již více než 600 5G vysílačů a svou sítí páté generace chce do konce roku pokrýt 25 % obyvatel ČR. Jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi Propojená země. Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými technickými univerzitami v čele s CIIRC při ČVUT, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.

T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.

T-Mobile staví své podnikání na udržitelných základech a hlásí se k jasně stanoveným principům v oblastech lidských práv, pracovních podmínek, ochrany životního prostředí a boje s korupcí. Strategickou prioritou jsou opatření ke zmírnění klimatických změn včetně využívání 100 % energie z obnovitelných zdrojů a přijetí závazku ke snížení uhlíkové stopy. T-Mobile dlouhodobě podporuje digitální inkluzi a investuje do podpory vzdělávání a digitálního wellbeingu. Vůči společnosti jako celku přijal auditovatelný závazek do konce roku 2024 podpořit 555 200 subjektů. Společnost cíleně podporuje neziskové organizace i jednotlivce, pomáhá při mimořádných událostech a její zaměstnanci se pravidelně zapojují do řady dobrovolnických aktivit po celé ČR.

T-Mobile je členem národní sítě UN Global Compact a jeho služby byly již potřetí hodnoceny jako nejlepší v Best-in-test UMLAUT (dříve P3).

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz

X