Vánoční nadílka začíná už v listopadu: Dvojičky Samsung i oblíbené korunovky

T-Mobile začíná nadělovat už v listopadu. Na zákazníky čekají tarifní dotace na celé portfolio Samsung, výhodné dvojičky i dotace na televizory, notebooky a herní konzole. Od poloviny listopadu zaplesají také jablíčkáři, pro které je připravena exkluzivní nabídka dvojiček za korunu.

Během celého listopadu mohou zákazníci vybírat jednu z variant dvojiček od oblíbené značky Samsung. V prémiové nabídce to je Samsung Galaxy A52s a Samsung Galaxy A22 5G, které budou s tarifem Neomezeně 5G XL dostupné již za 6 499 Kč. Druhou možností je Samsung Galaxy A32 5G a Samsung Galaxy A12, dostupné s tarifem Neomezeně XL za 3 499 Kč. Chybět nesmí ani tradiční korunovka – tentokrát je to Samsung Galaxy A12 32GB k tarifu 8GB Plus s výhodou. Tarifní dotace až do výše 7000 platí až do konce listopadu na celé portfolio značky Samsung.

Zákazníci, kteří nechtějí v rámci tarifní dotace nový telefon, mohou vybírat ze speciální vánoční nabídky elektroniky. Najdou v ní televizory Samsung, notebooky Acer a herní konzole PS5 a Xbox, které zabodují i jako vánoční dárek.

V polovině listopadu pak T-Mobile potěší fanoušky značky Apple. K Neomezeným 5G tarifům na ně čekají exkluzivní dvojičky iPhonu s Apple Watch Cellular za pouhou 1 Kč. Na celé portfolio Apple včetně novinek Apple Watch 7 a iPhone 13 je možné uplatnit tarifní dotace až do výše 7 000 Kč.

Nabídka platí pouze do vyprodání zásob.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz