Vybrané kanály T-Mobile TV a T-Mobile SAT TV o Vánocích i pro zákazníky s nižšími tarify

Vybrané kanály T-Mobile TV a T-Mobile SAT TV o Vánocích i pro zákazníky s nižšími tarify

Společnost T-Mobile v rámci vánoční kampaně přináší zákazníkům T-Mobile TV a T-Mobile SAT TV speciální vánoční dárek. Od čtvrtka 20. prosince 2018 až do 14. ledna 2019 mohou sledovat dalších 9 kanálů zdarma. Během vánočních svátků se tak mohou těšit jak na oblíbené filmové i animované pohádky, tak české a zahraniční filmy, včetně dokumentární BBC Earth, kterou najdou exkluzivně jen u T-Mobile v češtině, a dvojice sportovních kanálů Digi Sport v HD kvalitě. Zákazníci s nižšími tarify si tak mohou vyzkoušet kanály, které jsou běžně součástí vyšších tarifů (tarif M a výše).

Akce se týká nových i stávajících zákazníků a nabídka jim bude zpřístupněna automaticky. Pokud si zákazník seřadil vlastní seznam kanálů, bude třeba i tento vánoční výběr přidat manuálně. 

Vánoční akce T-Mobile TV a T-Mobile SAT TV se týká těchto 9 kanálů:  

  • Digi Sport 1 HD
  • Digi Sport 2 HD
  • BBC Earth HD
  • AMC HD
  • Epic Drama HD
  • Film + HD (na SAT TV v SD)
  • FilmBox Extra HD
  • FilmBox Premium HD
  • JOJ Cinema
 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz