Vzpomínáte na legendární véčko Motorola STARTAC nebo RAZR V3? Nebo maličkou Nokii 3410?

Vězte, že telefonů, které už pamatují opravdu hodně, se v naší síti pohybují desetitisíce. 

Po loňské letní infografice obsahující informace o počtu „oldies“ telefonů v síti T-Mobile (Nokii 5110 z roku 1998 používá stále denně neuvěřitelných 9 800 zákazníků!) a infografice k vývoji SIM karet T-Mobile od dob Paegasu (SIMku s logem Paegas má stále přes 200 000 zákazníků!) jsme si pro Vás připravili v rámci 20letého výročí působení na trhu další přehled - infografiku se zajímavými čísly z provozu.

 
O společnosti

 

T-Mobile je největší operátor v ČR, který poskytuje mobilní služby již 6,5 milionům zákazníků. Neustále inovuje a rozšiřuje mobilní infrastrukturu a jako digitální leader T-Mobile zásadně přispívá digitalizaci Česka budováním a rozvojem optické infrastruktury s cílem naplnit svou dlouhodobou vizi o Propojené zemi.
Na průmyslovém využití 5G sítí T-Mobile spolupracuje s předními českými a moravskými technickými univerzitami, na nichž buduje privátní kampusové sítě. Společné projekty v podobě inovačních hubů a testbedů pak cíleně podporují digitalizaci firem, startupy a rozvoj inovačního prostředí v ČR.
T-Mobile je stabilním a silným partnerem malých i velkých firem, kterým nabízí nejmodernější datacentra a pokročilá řešení pro bezpečnou a spolehlivou správu dat. Služby v oblasti kybernetické bezpečnosti či cloudová a systémová řešení využívají nejen korporace a státní správa, ale také drobní živnostníci.
Jednou ze strategických priorit společnosti je ohleduplné a udržitelné podnikání. V rámci ESG agendy se T-Mobile dlouhodobě zaměřuje na opatření vedoucí ke zmírnění klimatických změn a zvyšování digitální gramotnosti české populace. Operátor cíleně podporuje neziskové organizace a znevýhodněné skupiny a pomáhá při mimořádných událostech.

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.cz.

Kontakt na tiskové oddělenípress@t-press.cz